Aiamaja paigaldus

Enamus meie aiamajasid on võimalik iseseisvalt väga lihtsalt kokku panna. Sellega peaks saama hakkama igaüks, kes on näiteks varem paigaldanud IKEA mööblit või kokkupannud mõnd muud DIY (do-it-yourself) ehitist. Kahel inimesel võtab ühe maja paigaldus tavaliselt ca kaks kuni neli päeva, vastavalt majamudeli suurusele. Kõik meie väiksed ja keskmise suurusega majad on võimalik püstitada ilma ehitusmehi palkamata.

Kõik meie tooted transporditakse veekindlates pakkides. Kõik puidust detailid on nummerdatud ja sorteeritud, et lihtsustada kokkupanekut. Pakend sisaldab kõiki vajaminevaid osi: kinnitused, kruvid, naelad, uksed, aknad, katusematerjal ja muu vajaminev. Lisaks sellele on kaasas ka detailne aiamaja kokkupaneku juhend ja toote manuaal.

Pärast põhjalikku kokkupaneku instruktsiooniga tutvumist ja aiamaja paigalduse video vaatamist, on lihtne otsustada, kas on vajalik ehitusfirma kaasamine või mitte.

Enamuse meie majadega on kaasas üldine aiamaja paigalduse instruktsioon, mis toob välja kõik peamised kokkupaneku sammud. Lisaks sellel on iga aiamajaga kaasas ka mudelispetsiifiline manuaal.

Vajuta siia, et avada detailne aiamaja paigaldamise juhend või vaata meie 20-minutilist aiamaja püstitamise videot.