Aiamajade müük

Kvaliteetsete puidust aiamajade disain, väljatöötamine ja tootmine on see, mida me päevast-päeva teeme. Me pakume väga laia valikut majamudeleid, professionaalset nõu, sõbralikku teenindust ja parimat kvaliteeti ja seda kõike väga mõistlike hindadega.

Me oleme spetsialiseerunud 100% puidust aiamajadele. See on ka põhjus, miks saame end nimetada antud valdkonnas ekspertideks. Meilt konsultantidelt saab alati parimat nõu enne ja pärast aiamaja ostu.

Meie kliendid inspireerivad meid väljatöötama igal aastal uusi moodsaid ja funktsionaalseid aiamajamudeleid. Me kuulame Teie soove ja anname endast parima, et tarnida just seda, mida klient soovib. Suheldes tihedalt nii kliendi kui tootmisega suudame ennetada klientide soove ja täiustada oma mudelite valikut, tehes neid paremaks ja kasutajasõbralikumaks.

Kuna oleme fookuse seadnud just puidust aiamajadele ja juhtime ise lähedalt tootmist, siis sellega garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi. Kõik see teeb Aiamaja24 poest parima koha, kust osta enda uus aiamaja, aiakuur või saunamaja.