Soojustuspakett Aiamaja24 aiamajadele

Meie pakutav soojustuspakett on mõeldud klientide endi poolt kiireks ja lihtsaks montaažiks, pakis sisalduvad kõik vajalikud elemendid ja kinnitusvahendid põranda ja katuse soojustamiseks. Katuse tuleb pärast soojustamist veel kas kärgkatte, iseliimuva rullmaterjali või muu katusekattega katta. Katusekate ei sisaldu soojustuspakis. Meilt on võimalik tellida lamekatuste jaoks IcoPal Firesmarti (loe lähemalt) ning viilkatuste jaoks IcoPal Plano Natur ja Plano Combi seeria tooteid (loe lähemalt) Soovi korral võite ka ehitusmarketist mõne muu meelepärase katusekatte osta.

Soojustatud katus ja põrand pikendavad märgatavalt Teie aiamaja eluiga ning ka iga-aastast kasutusaega. Lisaks hoiab soojustus suvel maja jahedamana.

Meie pakutavad soojustuspaneelid on mõeldud spetsiaalseks selleks, et vältida külmasildade teket. Need on kaetud fooliumiga, mis vähendab soojuskadusid ja tagab seeläbi kindla soojutuse ja madalamad küttekulud.

katusesoojustus

Katusesoojustus koosneb 30mm paksudest Kingspani soojustusplaatidest, OSB plaatidest ja 55mm kruvidest. Laotage soojustusplaadid katuselaudadele, alustades katuse madalamast poolest ja liikuge ülespoole. Viimane soojustusplaat lõigake vastavalt vajadusele mõõtu. Seejärel laotage OSB plaadid soojustuse peale ning kinnitage neljast nurgast ja ka keskelt kruvidega, seejärel katke OSB plaadid katusekattematerjaliga. Viilkatuste puhul soovitame selleks kasutada iseliimuvat kärgkatet, näiteks IcoPal Plano Natur ja Plano Combi seeria tooteid. Lamekatuste puhul soovitame kasutada iseliimuvat rullmaterjali, näiteks Icopal PintaPolar Firesmart.

Isolationsbausatz für Gartenhäuser und Holzhäuser von Hansagarten24-Dachisolation
  1. katuselauad
  2. soojustusplaat
  3. OSB- Plaat
  4. katusekattematerjal

põrandasoojustus

Põrandasoojustus koosneb immutatud puitliistudest, kruvidest ja Kingspani 30mm soojustusplaatidest. Immutatud liistud toetavad soojustusplaate ja tagavad ühetaolise ja sirge tasandi põrandalaudade all. Kruvige liistud aiamaja vundamendilaakide külge, seejärel lõigake soojustusplaadid mõõtu nii, et need sobituks tihedalt vundamendilaakide vahele ning lõpuks katke soojustusplaadid põrandalaudadega.

20 ruutmeetrise aiamaja katuse- ja põranda soojustamiseks kulub olenevalt oskustest ca. 4-5 tundi.

Isolationsbausatz für Gartenhäuser und Holzhäuser von Hansagarten24-Bodenisolation
  1. vundamendilaagid
  2. immutatud liisutud
  3. soojustusplaadid
  4. põrandalauad