Maja peegelpildis püstitamine

Maja peegelpildis püstitamine

This cabin can be installed reversed (mirrored)

Märkus “Seda maja saab peegelpildis püstitada” tähendab, et lisaks majaplaanidel ja kodulehel näidatud piltidele, saab antud maja ilma igasuguse lisavaevata püstitada ka peegelpildis ning selleks ei ole tarvis tellida eriprojekti järgi valmistatud maja. Üldiselt tähendab peegelpildis püstitamine seda, et maja terrass liigub ühelt poolt teisele, maja aknad liiguvad vastasseina ja/või ruumide asetus muutub vastupidiseks (siia alla liigituvad enamasti kuuriga aiamajad).

Terrassi ja toa poolte vahetamine

Ainuke asi, mis on vajalik terrassi poole vahetamiseks, on ebasümmeetriliste osade 180 kraadi võrra keeramine võrreldes majaplaaniga. Enamik maja detailidest on mõlemast küljest ning alt ja ülalt ühesugused ja seega pole vaja midagi teha. Tähelepanu tuleks pöörata sellele, kuidas on detailidesse augud puuritud ja jälgida, et iga järgmise detailirea puuritud augud läheksid eelmise reaga kokku, mainitud puurimised on vajalikud tormivarraste paigaldamiseks seina sisse. Puurimiste ja tormiliistude arv sõltub majamudelist.

This cabin can be installed reversed (mirrored)

Akende vastasseina tõstmine

Küljeseinades asetsevaid aknaid saab tõsta vastasseina seinade omavahel vahetamise läbi, sealjuures ei ole vaja muuta seinadetailide suunda. Lihtsalt keerage aknaid ja/või uksi 180 kraadi nii, et nad oleksid õigele poole. Meeles tuleks pidada, et akna käelisust ei ole võimalik muuta. Sarnaselt terrassi poole muutmisele tuleks ka siinkohal läbi mõelda, kus peavad asetsema ettepuuritud augud.

This cabin can be installed reversed (mirrored)

Tubade asetuse muutmine   

Selleks, et muuta kuuri ja toa asetust omavahel on vajalik seinalaudu horisontaalselt 180 kraadi keerata, vahetada omavahel küljeseinad ja jälgida ettepuuritud aukude asetust.

This cabin can be installed reversed (mirrored)