Puidust garaažid

Kui otsite vastupidavat puidust garaaži oma neljarattalisele sõbrale, eriti suurt aiakuuri või mõlemat funktsiooni ühes stiilses DIY (tee ise) puitehitises siis alljärgnev valik on just Teile. Kõik Aiamaja24 garaažid ja topeltgaraažid on tehtud parimast põhjamaisest kuusespuidust. Tugevad 44mm seinaprussid, neli läbi terve seina sisestatavat metallist tormivarrast, pakettaknad ja katusepapp on kõik baashinnas. Meie garaažidele kehtib 5-aastane tehasegarantii. Kõik garaažid on võimalik iseseisvalt kokku panna kahe kuni kolme päevaga.

Näitan all 20 vastusest

Stiilsete ja modernsete garaažide ja topeltgaraažide müük soodsa hinnaga

Meie kokkupandavad puitehitised on soodsaim ja kiireim viis garaaži ehitamiseks. Meie toodetes sisalduvad kõik garaaži püstitamiseks vajalikud komponendid: immutatud alustalad, 44mm paksused seinaprussid, pakettaknad, katuselauad, katusepapi, garaažiuksed, metallist tormivardad ja kõik kinnitused. Kliendil on vaja ehitada garaaži jaoks betoonplaat või lintvundament.

Kõik garaažid on võimalik tellida nii klassikaliste topelt garaažiustega kui ka üles avatava Hörmann käänduksega. Topeltuste eeliseks on soodsam hind ja pisut lihtsam paigaldus, kuid käänduksed on teisest küljest kasutajasõbralikumad ja sobivad hästi meie garaažide modernse disainiga. Käänduksed on võimalik teha puldist avatavaks kui lisate vajaliku automaatika.

Soovi korral saab kõigil garaažimudelitel paigaldada ukse ja kolm akent vastasseina vahetades omavahel esiseina ja tagaseina prussid. Selle saate otsustada kokkupanemise ajal ilma et oleks vajadus teha garaaži komponentidele muudatusi.

Meie rikkalikust valikust leiate standardsed 3 m laiusega garaažid, 4,5 m laiused garaažid, topeltgaraažid ning garaažid koos auto varjualusega. Kõik suurused on saadaval nii viilkatuse kui ka kahe kraadise kaldega lamekatusega.

Ekstra laiadel või topeltgaraažidel on lisaks autokohale veel küllaga ruumi tööriistade, aiamööbli ja muu hoiustamiseks.