Puidust garaažid

Kui otsite vastupidavat puidust garaaži oma neljarattalisele sõbrale, eriti suurt aiakuuri või mõlemat funktsiooni ühes stiilses DIY (tee ise) puitehitises siis alljärgnev valik on just Teile. Kõik Aiamaja24 garaažid ja topeltgaraažid on tehtud parimast põhjamaisest kuusespuidust. Tugevad 44mm seinaprussid, neli läbi terve seina sisestatavat metallist tormivarrast, pakettaknad ja katusepapp on kõik baashinnas. Meie garaažidele kehtib 5-aastane tehasegarantii. Kõik garaažid on võimalik iseseisvalt kokku panna kahe kuni kolme päevaga.

Näitan kõiki 16 tulemust

Stiilsete ja modernsete garaažide ja topeltgaraažide müük soodsa hinnaga

Meie kokkupandavad puitehitised on soodsaim ja kiireim viis garaaži ehitamiseks. Korraliku 16m2 puidust garaaži võib soetada pisut alla 3000 eurose kuluga. Selle summa eest saate kõik garaaži püstitamiseks vajalikud komponendid: immutatud alustalad, 44mm paksused seinaprussid, pakettaknad, katuselauad, katusepapi, garaažiuksed, metallist tormivardad ja kõik kinnitused. Betoonplaadi või lintvundamendi saate valmis 1000-1500 euroga ja suurema osa garaažide kokkupanek maksab meilt tellides 590 eurot. Eeldusel, et ostate meilt garaaži koos kokkupaneku ja vundamendiga, saate oma autole turvalise paiga orienteeruvalt 5000 eurose eelarvega.

Kõik garaažid on võimalik tellida nii klassikaliste topelt garaažiustega kui ka üles avatava Hörmann käänduksega. Topeltuste eeliseks on soodsam hind ja pisut lihtsam paigaldus, kuid käänduksed on teisest küljest kasutajasõbralikumad ja sobivad hästi meie garaažide modernse disainiga. Käänduksed on võimalik teha puldist avatavaks kui lisate vajaliku automaatika.

Soovi korral saab kõigil garaažimudelitel paigaldada ukse ja kolm akent vastasseina vahetades omavahel esiseina ja tagaseina prussid. Selle saate otsustada kokkupanemise ajal ilma et oleks vajadus teha garaaži komponentidele muudatusi.

Meie rikkalikust valikust leiate standardsed 3 m laiusega garaažid, 4,5 m laiused garaažid, topeltgaraažid ning garaažid koos auto varjualusega. Kõik suurused on saadaval nii viilkatuse kui ka kahe kraadise kaldega lamekatusega.

Ekstra laiadel või topeltgaraažidel on lisaks autokohale veel küllaga ruumi tööriistade, aiamööbli ja muu hoiustamiseks.