Suvilad ja suured puitmajad

Meie kokkupandavad puitmajad on soodne ja kiire võimalus suvila ehitamiseks. Meie valikust leiate ühe, kahe ja kolme magamistoaga suvilaid, väiksemad suvilad on alates 25m² pinnaga ja suuremad kuni 70m². Eritellimusel oleme teinud kuni 150m² puitmajasid. Meie puitmajad ei ole projekteeritud aastaringseks kasutamiseks, kuid sobivad ideaalselt suvekoduks alates aprillist kuni oktoobri lõpuni. Enamus suvilaid on 70mm seinapaksusega, mis tagab hea vastupidavuse ja stabiilsuse soodsa hinnaga. Kõigi suvilate standardpaketti kuuluvad topeltklaasitud pakettaknad ja -uksed.

Näitan 1–36 leitud 41 vastusest

Olenevalt puitmaja suurusest kulub suvila kokkupanekuks kolm kuni kümme päeva. Suvila ehitamine hõlmab järgnevaid etappe: kuni 60m² ehituspinnaga suvila puhul piisab ehitusteatisest ning suurema maja jaoks on vajalik taotleda ehitusluba; sobiva vundamendi (betoonplaat, postvundament või lintvundament) rajamine vastavalt maja põhjaplaanidele; vee ja elektri planeerimine ja vedamine; puitmaja kokkupanek; maja välispindade katmine puiduvärvi või puidukaitselasuuriga. Suvila pikemaks kasutusperioodiks on vajalik soojustada maja katus ja põrand.

Meie poolt tarnitavate puitmajade komplektis on kõik vajalik suvila ehitamiseks: immutatud vundamenditalastik ja laagid, seinaprussid, pakettaknad ja -uksed, siseuksed, 28mm põrandalauad, 18mm katuselauad, sarikad, metallist tormivardad, mis sisestatakse läbi terve seina, kruvid, naelad ja muud kinnitused ning detailsed plaanid ja kokkupanekujuhised.

Kõigil suvilatel on 5-aastane tehasegarantii.

Puitmajade ja suvilate keskmine tarneaeg on 5-8 nädalat, mis tähendab seda, et ostes meilt suvila märtsis või isegi aprillis on võimalik uus suvemaja valmis ehitada juuniks ja nautida tervet suve oma uues suvekodus.

Lisaks suvilate ja puitmajade müügile ja tarnimisele pakume ka maja paigaldamise ja vundamendi rajamise teenust, teisisõnu, suvilate müük ja ehitus kõik ühest kohast – Aiamaja24