Kuurid, aiakuurid

Kõik meie aiakuurid ja töökuurid on tehtud põhjamaisest kuusest. Meie aiakuuride kvaliteet on täpselt sama mis meie aiamajadel. Kõik aiakuurid on vähemalt 40 mm seinapaksusega, lisaks on baashinnas läbi seinte paigaldatavad tormivardad, põrandalauad, immutatud vundamendiprussid, katuselauad, puidust uksed, katusepapp ja kõik kinnitused. Meie kuurid sobivad klientidele, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset aiakuuri, mis kestaks tunduvalt pikemalt kui enamus turul pakutavatest.

Näitan all 11 vastusest

Suured aiakuurid, puidust kuurid, töökuurid ja topeltkuurid

Meie valikust leiate palju erineva suurusega aiakuure. Kõige väiksemates 9 m2 kuurides on 3 x 3 m pind aiamööbli, tööriistade, grilli ja muude aiatarvikute hoiustamiseks. Järgnevad 12 m2 suurused kuurid ja 15 m2 topeltkuurid, kus lisaks aiatarvetele on piisavalt varu näiteks jalgrataste, mootorratta või muu tarvis.

Kolme klappaknaga töökuurid sobivad hästi remonditoaks ning väikeseks käsitööruumiks.

Juhul kui vajate veel suuremat panipaika, soovitame vaadata meie suurepärast puidust autogaraažide valikut.

Suurtele aiaelu sõpradele on meil pakkuda palju erinevaid aiamajasid koos kuuri ja verandaga. Sellised „kolm ühes“ aiamajad koguvad aina suuremat populaarsust, sest ühe aiamajaga saate korraliku kuuri, ruumika aiatoa ja varikatusega terrassi suvisteks grilliõhtuteks koos sõprade ja perega. Sellised majad säästavad ruumi teie aias ja hind on tunduvalt soodsam kui osta eraldi kuur, aiamaja ja lehtla.