Saunamajad

Meie puidust saunamajad on soodsaim ja lihtsaim viis aiasauna ehitamiseks Teie koduõuele. Saunamaja komplektis on kõik maja püstitamiseks vajalikud puidust komponendid, uksed, aknad, tormiliistud, katusepapp, immutatud vundamendiprussid, kinnitused, saunapingid, saunaruumi põrandarestid, peatoed, soojustatud saunaruumi laepaneel, 8mm paksune klaasist saunauks, kerisepiire ja detailne kokkupanemise juhend. Enamus saunamajasid saab kokku panna iseseisvalt kahe kuni nelja päevaga, kuid soovi korral saate osta saunamaja koos kokkupanekuga.

Näitan all 18 vastusest

Lai valik suurpärase kvaliteediga saunamajasid.

Kõik meie saunamajad on valmistatud kvaliteetsest põhjamaisest kuusepuidust. Saunadele kehtib 5-aastane tehasegarantii.

Meie saunamajad ja aiasaunad on disainitud peresauna suurusega. Suuremal osal meie saunamajadest on 2 x 2 m suurune leiliruum, kuhu mahub mugavalt 3-4 täiskasvanut. Kõigile aiasaunadele sobivad nii puuküttega kerised kui ka elektrikerised. Enamikel saunamajadel on planeeritud eraldi pesuruum või nurk kuhu soovi korral saate paigaldada dušikabiini.

Saunamajade loomisel pöörame enim rõhku mugavusele, kasutajasõbralikkusele ja vastupidavusele. Odavate aiasaunade asemel pakume oma klientidele pisut kallimat hinda, kuid see eest kompromissitult parimat kvaliteeti ja kaasaegset disaini.

Erinevalt paljudest teistest Eestis müüdavatest saunamajadest on suurem osa meie saunadest suure eesruumi, terrassi ja varikatusega, et pakkuda Teile parimat saunakogemust. Meie saunamajad võimaldavad korraldada mõnusaid suviseid grilli ja sauna õhtupoolikuid koos pere ja sõpradega.

Suuremate saunamajade eesruumidesse saab luua korraliku aiatoa koos istumise ja suveköögiga. Nii ostes meilt ühe korraliku verandaga suure aiasauna, saate lisaks varikatuse suvisteks istumisteks ja grillimisteks, mõnusalt suure aiatoa ning pesuruumi, ehk teisisõnu ühe korraliku SPA ja meelelahutuskoha Teie koduaeda!