Meie majad maailmakarika etapil

FIS Titisee-Neustadt maailmakarika etapp
Saame uhkusega teatada, et FIS Titisee-Neustadt maailmakarika etapi korraldaja Saksamaalt valis meie tooted ja püstitas osalevatele meeskondadele 10 maja. Kõik majad on edukalt kohale toimetatud ja püsti pandud ning näevad väga head välja. Ainult lumi on veel puudu. Meie 4x4m maju kasutatakse hooldemeeskondade poolt Titisee-Neustadt maailmakarika etapil, mis toimub 08. – 10.12.2017. Soovime kõigile edu ja loodetavasti näeme ka Eesti suusahüppajaid ja meeskonnaliikmeid detsembri alguses samas kohas 😉

Kuidas ehitada endale hubane aiakontor

aiakontorid
Kas teile ei meeldiks jalutada igal hommikul tööle hubasesse kontorimajakesse omaenda aias? Ehk on teil juba olemas aiamaja või kuur, mis kontoriks ümber ehitada, või plaanite osta valmisehitatud aiakontori. Maksma lähevad mõlemad variandid, ja võimalikud probleemid on üsna ühesugused, sest olemasoleva ruumi otstarbe muutmist tuleb vaadelda ruumikaotusena. Ometigi on mitmeid põhjusi, miks nn kuurialuses töötamine on kontoritöö puhul uusim trend. Ühest küljest loob isiklik aiakontor teie igapäevatööks uue, trendika ja tervislikuma õhkkonna, teisalt aga .

Puidust aiakuurid ja töötoad

Puidust aiakuurid
Aiatööriistad, grillid, aiamööbel, rattad ja muu spordivarustus on kõige üldlevinumad esemed aedades, mis vajavad hoiustamist. See tarvilik kraam tahab turvalist panipaika, eriti kui nad ei ole aktiivses kasutuses või ootavad parasjagu oma hooaega. Puidust kuur on sellele murele stiilne lahendus. Puit-rattakuur, laoruum või töötuba on iga aia hindamatu osa ning te võite muuta ta omanäoliseks nii seest kui väljast just täpselt oma lemmikvärvide ja katuselaastudega. Lisaks eelnevale on aiakuuride eelised nende loomulik hea väljanägemine, .

10 enamlevinud moodust aiamaja kasutamiseks

Teil võib tekkida mõte ehitada oma elumaja ruumilaiendusena aeda majake või paviljon, garaaž või mõni muu puitehitis. Soovime tutvustada teile 10 parimat varianti, milleks aiaehitist kasutada saab, samuti pakkuda välja ideid, kuidas võiks aiahoone rikastada teie igapäevaelu ning kuidas kavandada uue ehitise suurust ja sisseseadet nii, et see mitte ainult ei täidaks algselt teie mõtetes mõlkunud otstarvet, vaid sobiks ka erinevateks vajadusteks, mis võivad tekida tulevikus. Nihe kasutusotstarbes juhtub üsna sageli. Nii võib aiamajake .

Kõik head põhjused, miks soetada omale taskukohane aiamaja

Aiamaja piljard
Puidust aiamaja – kõik etapid planeeringust viimistluseni Selle asemel, et veeta rutiinseid õhtuid ja nädalavahetusi kodus, võib ehitada omale hoopis aiamaja, mis võimaldab rohkem ära kasutada aeda ning mis tänu seal veedetud ajale on üks lihtsamaid ja taskupärasemaid viise teha oma pereelu lõbusamaks ja nauditavamaks. Grillimine ning värskes õhus einestamine, tünnisaunamõnud, piljardimäng, kerge trenn või miks mitte kodune saun – need on vaid üksikud head näited, milleks oma tagaaeda kasutada. Parim viis see projekt .

10 kõige levinumat viga, mis aiamaja ehitamisel tehakse

10 levinumat viga aiamaja ostul
On erinevaid põhjusi, miks soovitakse ehitada või lasta püsti panna aiamajake. Aiamajad on Eestis mitmel põhjusel üha populaarsemaks muutunud. Ent tee ihatud majakeseni võib olla konarlik ja täis komistuskive. Nii olemegi kogunud 10 kõige levinumat viga, mis aiamaja ehitamisel tehakse. Püüame rääkida nii ise ehitamisest kui ka valmiselementidest aiamaja püstitamisest. Ehitamisel, kui teha kõik ise, on palju eksimisvõimalusi, samas on mõningad tehtavad vead mõlema ehitusviisi puhul samad. Viga nr 1 aiamaja ehitades: vilets planeering .

Moodne Saunamaja suure eesruumi ja terrassiga

Aiasaun Hansa Lounge
Ehitasime järjekordse Hansa Sauna Lounge aiamaja koos saunaga. Hansa Sauna Lounge koosneb 2 x 2 m leiliruumist, kuhu mahuvad lahedalt 3-4 täiskasvanut, 2 x 2 m pesuruumist, 15 m2 aiatoast ning mõnuselt suurest verandast, mis sobib hästi suvisteks istumisteks ja grillmisteks. Saunamaja hinda kuulub terve leiliruumi varustustus koos soojustatud laepaneeliga, pakettaknad ja -uksed, immutatud terrassilauad ja kõik muud vajalikud komponendid maja püstitamiseks. Sellise saunamaja kokkupanek on jõukohane paljudele ning teostatav 2-4 päevaga. Vajadusel saate .

Uued 2017 aastal ehitatud aiamajad

Aiamaja
Meie uus hooaeg ja aktiivne aiamajade müük on kestnud juba mitu head kuud ning esimesed majadki püstitatud. Meie kliendid eelistavad jätkuvalt moodsa disainiga ehitisi ning endiselt on soosituimad just suurte terrasside ja varikatustega aiamajad. Lisaks on meil äärmiselt hea meel selle üle, et enamus meie 2017 aasta uutest aiamajade, saunamajade, kuuride ja garaažide mudelitest on leidnud sooja vastuvõtu meie klientide poolt. 2017 aasta mudelid on valdavalt suuremad aiamajad paksema seina ning pakettakende ja -ustega, .

10 kasulikku nõuannet aiamaja ostjale

Nurgaga Aiamaja Hansa Deluxe B
1. Ehitusluba Alustada tuleks algusest ehk number üks on ehitusluba. Aiamajade puhul, mille ehitisealune pind jääb alla 20 m², puudub ehitusloa taotlemise nõue. Vajalik on vaid naabri nõusolek ja tuleohutusnõete täitmine (kahe ehitise vahel peaks olema vähemalt 8-meetrine vahemaa). Soovi korral võite teavitada kohalikku omavalitsust ja kanda aiamaja registrisse. Vajalikud joonised saate koos ostetud aiamajaga. 20-60 m² suuruse ehitisealuse pinnaga aiamajade puhul tuleb kohalikule omavalitsusele esitada ehitusteatis koos ehitusprojektiga. Selle toimingu tegemiseks peate pöörduma .

Varakevad – parim aeg aiamaja ostmiseks

Varakevad - parim aeg aiamaja ostmiseks
Mai, juuni ja juuli on traditsiooniliselt kõige kiirem aeg aiamajade kaupmeestele. Koos viimase lume sulamisega ja aiaelu suvise hooaja algusega tõuseb hüppeliselt keskmine tehingute arv päevas just aprilli teises pooles. Just sel ajal asuvad kõik aiaelu sõbrad samaaegselt aiamajasid otsima, kes puhkemaja aeda, kes külalistemaja, grillimisnurka, saunamaja, kuuri või mõnda muud ehitist mõnusamaks suviseks ajaveetmiseks koduaias. Järgnevas artiklis soovime välja tuua mõned head põhjused, miks oleks mõistlik osta aiamaja veebruaris või siis hiljemalt märtsis, .