Aiamaja soodsa hinnaga — mõned nõuanded

Aiamaja soodsa hinnaga
Aiamaja oleks vaja küll, aga palju see maksma läheb? Mahub see kuidagi eelarvesse ära, kas  on võimalik leida korraliku maja soodsa hinnaga. Selles artiklis anname teile nõuandeid ja soovitusi, kuidas hoida aiamaja ostuga seotud kulud kontrolli all. Soodne ost on kasulik ja praktiline Milline on väärtuslik ost? Kui see on kasutoov, hästi planeeritud, läbimõeldud ja korrektselt teostatud. Tänapäeval ei osta keegi midagi lihtsalt sellepärast, et see on eriti odav. Ajal, mil tarbimine on nii .

Kliendi fotod aiamajast Barbados

Kliendi fotod aiamajast Barbados
Meil on suur rõõm teiega jagada kliendi saadetud fotosid meie 21m2 suurusest aiamajast Barbados. Standardmudeliga telliti kaasa Icopal Firesmart katusekattematerjal ning samuti meie isolatsioonikomplekt põrandatele ja katusele. Vundamendi ehitas kohalik ehitusettevõte, seejärel pani meie montaažimeeskond maja kokku, paigaldas põranda ja katuse soojustuse ning kattis katuse katusepapiga. Värvimistöödega tegeles meie klient hiljem ise. Aiamaja Barbados on üks meie enimmüüdud tooteid ja seetõttu on meil seda mudelit peaaegu alati laos varuks ja suudame teile maja tarnida .

Väike aed – väike aiamaja?

väike aed väike aiamaja
Meie kliendid ostavad väikseid aiamaju erinevatel põhjustel: võibolla on aed või aiamaja jaoks väljavalitud koht suurema hoone jaoks liiga väike,  ehk on küsimus piiratud eelarves. Teine võimalus on see, et kliendi jaoks on tema eesmärkide ja vajaduste tarbeks väike aiamaja täiesti piisav ja ta ei vaja suuremat. Samuti võivad mängida rolli aia proportsioonid ja välimus: kas suur aiamaja muudab väikese aia visuaalselt veelgi väiksemaks? Või vastupidi: ehk teeb väiksem aiamaja pisikese aia, kuhu on .

Aiamaja ostmine — mõned kasulikud nõuanded

Aiamaja ostmine — mõned kasulikud nõuanded
Aiamaja on ülimalt mitmeotstarbeline hoone. Sageli ostetakse see konkreetsel eesmärgil, kuid hiljem selgub, et maja saab veel mitmel muul viisil kasutada. Sinna mahuvad mitte ainult aiatööriistad, vaid igasugu aias vajaminev kraam, ehitusmaterjalid, aiamööbel, jalgrattad, mänguasjad. Ta võib leida kasutust kui väike töökoda, aga samuti olla ruum, kus lõõgastuda ja vaba aega nautida. Aiamaja võib sisse seada ka kui külalistemaja, õpperuumi, ateljee, sauna või jõusaali. Tegelikult pole siin isegi pooled populaarsetest kasutusvõimalustest ära mainitud — .

Suur Aiamaja Garden Room D meie kliendi koduaias

Suur garden room D
Veidi enam kui aasta tagasi ostis üks klient meilt Suure Aiamaja Garden Room D. Siin on väike kokkuvõte selle kohta, kuidas kogu protsess kulges, kuidas meie klient oma uue majaga rahul on, mis viisil ta teda kasutab.  Maja esiküljel on 4 avarat maast laeni akent ja keskse elemendina topeltuks, millel samuti 2 suurt aknaklaasi. Hoone jätab meeldivalt sümmeetrilise, harmoonilise ja esindusliku üldmulje. Ühel lühematest seintest on kaks akent lisaks, samas kui teine külgsein ja .

Modernsed aiamajad – trendikas elustiil

Modernsed aiamajad – trendikas elustiil
Kas üks aiamaja võib mõjutada meie elustiili? Mida üldse “trendikas elustiil” endast kujutab? Lihtsat üldistavat vastust sellele pole, sest tänapäeval hinnatakse kõiges individuaalsust. Küll võib küsida: millised on need inimesed, kelle eluviisi võib nimetada trendikaks? Edukad inimesed on peaaegu alati individualistid. Nad julgevad minna oma teed, seljatavad kõik takistused ja muudavad maailma. Edukad ettevõtjad, kes on nullist üles ehitanud globaalse haardega firmad, alustasid mingi hetk kuskil väikses toanurgas. Kui seal jäi ruumi väheks, siis .

Aiamaja keset rohelust – hästi hoolitsetud aia eelised

Aiamaja keset rohelust - hästi hoolitsetud aia eelised
Kannatlikkus, oskused, hoolsus ja pidev õppimine on hea aiapidaja tähtsaimad omadused, Niinimetatud „roheline pöial”, mis mõnedel vist kaasasündinud, ei ole ilusa aia loomiseks tingimata vajalik. Heaks aednikuks saadakse järk-järgult ja isegi kui eelsoodumus puudub, viivad kannatlikkus, kogemus ja valmisolek pidevalt midagi uut juurde õppida lõpuks ikka edule. Kui aednikul kujuneb välja individuaalne stiil, siis muutub vajaminev varustus spetsiifilisemaks. Varsti ei ole enam võimalik vajalikku tööriista garaažinurgast või keldrist üles leida, pidev maja ja aia .

Puidust aiamaja – meeldiv sisekliima aastaringselt

Puidust aiamaja – meeldiv sisekliima aastaringselt
Kuigi aiamaju ehitatakse erinevatest materjalidest, nagu metall või isegi plast, on puidust aiamajad kõige populaarsemad. Miks see nii on? On see juhus, trend või on seal mingid konkreetsed põhjused? Käesolevas postituses püüame selles küsimuses selgust luua. Puit näeb hea välja ja on väga praktiline ehitusmaterjal Puidust aiamaja või kuuri kasuks räägib palju mõjuvaid põhjuseid. Puitu on väga lihtne töödelda. Kel vähegi vastavaid oskusi ja vajalikud tööriistad, saab kenasti hakkama, kui maja juures on vaja .

Suvila „Holiday A“ Airbnb külalistemajana Saksamaal

Suvila „Holiday A“ Airbnb külalistemajana Saksamaal, Perf
Mõnda aega tagasi panime püsti Saksamaal, Breidensteini linnas Perfstausee järve ääres kahe magamistoaga suvilamudeli „Holiday A“. Originaalmudelile tegime kliendi soovil paar väikest muudatust. Meie montaažimeeskond ehitas selle 60-ruutmeetrise puitmaja kliendi poolt juba ettevalmistatud vundamendile. Peale hoone valmimist teostati kõik muud tööd (värvimine, veevarustuse ja elektriühenduse paigaldus, möbleerimine ja sisekujundus) kohaliku ettevõtte poolt. Nüüd on kõigil võimalik seda maja Airbnb kaudu rentida. Suvilas on kaks valgusküllast magamistuba, duširuum, avar elu- ja söögituba, köök ning 3×6m .

Puitmaja – keskkonnasõbralik alternatiiv?

Puitmaja – keskkonnasõbralik alternatiiv?
Keskkonnateadlikkus on viimastel aastatel pidevalt tõusnud. Inimesed on mõistnud, et nad ise oma tarbimisvalikutega mõjutavad otseselt planeeti, oma elukeskkonda. Kliima, toksiinid, põud, plastikjäätmed, loomade masskasvatus, õiglane kaubandus, tervislik toitumine, liikide väljasuremine, vihmametsade raided ja põletamine ning paljud muud sarnased teemad ei puuduta enam ainult väikest kirglikest loodusekaitsjatest vähemust, vaid on nüüd kogu ühiskonna aktuaalses huviorbiidis. Selle taustal arutleme, kas puitmaja võiks olla ökoloogiliselt jätkusuutlikum alternatiiv tavapäraselt ehitatud majale, oleks see üldse ehitusettevõtete jaoks mõeldav. .