Neli uut multifunktsionaalset aiamaja

Neli uut multifunktsionaalset aiamaja
Tähelepanu, valmis olla, AEDA! Me tõime turule neli uut aiamaja, mis koosnevad ainult headest asjadest: ruumikas suvetuba, avar terrass ja kuur. Super Eva ja Super Jacobi juures lõõgastava suvetoa suuruseks 12m2, Super Lucas ja Super Nora on 1m võrra kitsamad ning pakuvad Teile 9m2 suurust tuba. Veranda on kõigil majadel 3 x 3m suurune ning kuur 2 x 3m. Tootelehed: Super Jacob E | Super Lucas E | Super Eva E |  Super Nora E     .

2017. aasta enimmüüdud aiamajad

2017. aasta enimmüüdud aiamajad
Järjekordne aastaring on täis saanud ning meie jaoks on aeg teha kokkuvõtteid enimmüüdud aiamajadest aastal 2017, mida ka Teiega jagame. Peaaegu pool nimekirjast koosneb täiesti uutest mudelitest, mis tulid müüki alles eelmisel aastal. Jätkuva trendina näeme ka seda, et kasvab suuremate majade osakaal ning nõudlus paksemate seinade ja parema kvaliteediga akende ning uste järele. Aiamaju kasutatakse aasta jooksul üha pikema aja vältel, enamasti koduse lisa-toana hobide jaoks või külaliste majutamiseks, kuid ka näiteks erinevate .

Meie majad maailmakarika etapil

FIS Titisee-Neustadt maailmakarika etapp
Saame uhkusega teatada, et FIS Titisee-Neustadt maailmakarika etapi korraldaja Saksamaalt valis meie tooted ja püstitas osalevatele meeskondadele 10 maja. Kõik majad on edukalt kohale toimetatud ja püsti pandud ning näevad väga head välja. Ainult lumi on veel puudu. Meie 4x4m maju kasutatakse hooldemeeskondade poolt Titisee-Neustadt maailmakarika etapil, mis toimub 08. – 10.12.2017. Soovime kõigile edu ja loodetavasti näeme ka Eesti suusahüppajaid ja meeskonnaliikmeid detsembri alguses samas kohas 😉

Kuidas ehitada endale hubane aiakontor

aiakontorid
Kas teile ei meeldiks jalutada igal hommikul tööle hubasesse kontorimajakesse omaenda aias? Ehk on teil juba olemas aiamaja või kuur, mis kontoriks ümber ehitada, või plaanite osta valmisehitatud aiakontori. Maksma lähevad mõlemad variandid, ja võimalikud probleemid on üsna ühesugused, sest olemasoleva ruumi otstarbe muutmist tuleb vaadelda ruumikaotusena. Ometigi on mitmeid põhjusi, miks nn kuurialuses töötamine on kontoritöö puhul uusim trend. Ühest küljest loob isiklik aiakontor teie igapäevatööks uue, trendika ja tervislikuma õhkkonna, teisalt aga .

Puidust aiakuurid ja töötoad

Puidust aiakuurid
Aiatööriistad, grillid, aiamööbel, rattad ja muu spordivarustus on kõige üldlevinumad esemed aedades, mis vajavad hoiustamist. See tarvilik kraam tahab turvalist panipaika, eriti kui nad ei ole aktiivses kasutuses või ootavad parasjagu oma hooaega. Puidust kuur on sellele murele stiilne lahendus. Puit-rattakuur, laoruum või töötuba on iga aia hindamatu osa ning te võite muuta ta omanäoliseks nii seest kui väljast just täpselt oma lemmikvärvide ja katuselaastudega. Lisaks eelnevale on aiakuuride eelised nende loomulik hea väljanägemine, .

10 enamlevinud moodust aiamaja kasutamiseks

Teil võib tekkida mõte ehitada oma elumaja ruumilaiendusena aeda majake või paviljon, garaaž või mõni muu puitehitis. Soovime tutvustada teile 10 parimat varianti, milleks aiaehitist kasutada saab, samuti pakkuda välja ideid, kuidas võiks aiahoone rikastada teie igapäevaelu ning kuidas kavandada uue ehitise suurust ja sisseseadet nii, et see mitte ainult ei täidaks algselt teie mõtetes mõlkunud otstarvet, vaid sobiks ka erinevateks vajadusteks, mis võivad tekida tulevikus. Nihe kasutusotstarbes juhtub üsna sageli. Nii võib aiamajake .

Kõik head põhjused, miks soetada omale taskukohane aiamaja

Aiamaja piljard
Puidust aiamaja – kõik etapid planeeringust viimistluseni Selle asemel, et veeta rutiinseid õhtuid ja nädalavahetusi kodus, võib ehitada omale hoopis aiamaja, mis võimaldab rohkem ära kasutada aeda ning mis tänu seal veedetud ajale on üks lihtsamaid ja taskupärasemaid viise teha oma pereelu lõbusamaks ja nauditavamaks. Grillimine ning värskes õhus einestamine, tünnisaunamõnud, piljardimäng, kerge trenn või miks mitte kodune saun – need on vaid üksikud head näited, milleks oma tagaaeda kasutada. Parim viis see projekt .

10 kõige levinumat viga, mis aiamaja ehitamisel tehakse

10 levinumat viga aiamaja ostul
On erinevaid põhjusi, miks soovitakse ehitada või lasta püsti panna aiamajake. Aiamajad on Eestis mitmel põhjusel üha populaarsemaks muutunud. Ent tee ihatud majakeseni võib olla konarlik ja täis komistuskive. Nii olemegi kogunud 10 kõige levinumat viga, mis aiamaja ehitamisel tehakse. Püüame rääkida nii ise ehitamisest kui ka valmiselementidest aiamaja püstitamisest. Ehitamisel, kui teha kõik ise, on palju eksimisvõimalusi, samas on mõningad tehtavad vead mõlema ehitusviisi puhul samad. Viga nr 1 aiamaja ehitades: vilets planeering .

Moodne Saunamaja suure eesruumi ja terrassiga

Aiasaun Hansa Lounge
Ehitasime järjekordse Hansa Sauna Lounge aiamaja koos saunaga. Hansa Sauna Lounge koosneb 2 x 2 m leiliruumist, kuhu mahuvad lahedalt 3-4 täiskasvanut, 2 x 2 m pesuruumist, 15 m2 aiatoast ning mõnuselt suurest verandast, mis sobib hästi suvisteks istumisteks ja grillmisteks. Saunamaja hinda kuulub terve leiliruumi varustustus koos soojustatud laepaneeliga, pakettaknad ja -uksed, immutatud terrassilauad ja kõik muud vajalikud komponendid maja püstitamiseks. Sellise saunamaja kokkupanek on jõukohane paljudele ning teostatav 2-4 päevaga. Vajadusel saate .