Modernsed aiamajad – trendikas elustiil

Modernsed aiamajad – trendikas elustiil
Kas üks aiamaja võib mõjutada meie elustiili? Mida üldse “trendikas elustiil” endast kujutab? Lihtsat üldistavat vastust sellele pole, sest tänapäeval hinnatakse kõiges individuaalsust. Küll võib küsida: millised on need inimesed, kelle eluviisi võib nimetada trendikaks? Edukad inimesed on peaaegu alati individualistid. Nad julgevad minna oma teed, seljatavad kõik takistused ja muudavad maailma. Edukad ettevõtjad, kes on nullist üles ehitanud globaalse haardega firmad, alustasid mingi hetk kuskil väikses toanurgas. Kui seal jäi ruumi väheks, siis .

Aiamaja keset rohelust – hästi hoolitsetud aia eelised

Aiamaja keset rohelust - hästi hoolitsetud aia eelised
Kannatlikkus, oskused, hoolsus ja pidev õppimine on hea aiapidaja tähtsaimad omadused, Niinimetatud „roheline pöial”, mis mõnedel vist kaasasündinud, ei ole ilusa aia loomiseks tingimata vajalik. Heaks aednikuks saadakse järk-järgult ja isegi kui eelsoodumus puudub, viivad kannatlikkus, kogemus ja valmisolek pidevalt midagi uut juurde õppida lõpuks ikka edule. Kui aednikul kujuneb välja individuaalne stiil, siis muutub vajaminev varustus spetsiifilisemaks. Varsti ei ole enam võimalik vajalikku tööriista garaažinurgast või keldrist üles leida, pidev maja ja aia .

Puidust aiamaja – meeldiv sisekliima aastaringselt

Puidust aiamaja – meeldiv sisekliima aastaringselt
Kuigi aiamaju ehitatakse erinevatest materjalidest, nagu metall või isegi plast, on puidust aiamajad kõige populaarsemad. Miks see nii on? On see juhus, trend või on seal mingid konkreetsed põhjused? Käesolevas postituses püüame selles küsimuses selgust luua. Puit näeb hea välja ja on väga praktiline ehitusmaterjal Puidust aiamaja või kuuri kasuks räägib palju mõjuvaid põhjuseid. Puitu on väga lihtne töödelda. Kel vähegi vastavaid oskusi ja vajalikud tööriistad, saab kenasti hakkama, kui maja juures on vaja .

Suvila „Holiday A“ Airbnb külalistemajana Saksamaal

Suvila „Holiday A“ Airbnb külalistemajana Saksamaal, Perf
Mõnda aega tagasi panime püsti Saksamaal, Breidensteini linnas Perfstausee järve ääres kahe magamistoaga suvilamudeli „Holiday A“. Originaalmudelile tegime kliendi soovil paar väikest muudatust. Meie montaažimeeskond ehitas selle 60-ruutmeetrise puitmaja kliendi poolt juba ettevalmistatud vundamendile. Peale hoone valmimist teostati kõik muud tööd (värvimine, veevarustuse ja elektriühenduse paigaldus, möbleerimine ja sisekujundus) kohaliku ettevõtte poolt. Nüüd on kõigil võimalik seda maja Airbnb kaudu rentida. Suvilas on kaks valgusküllast magamistuba, duširuum, avar elu- ja söögituba, köök ning 3×6m .

Puitmaja – keskkonnasõbralik alternatiiv?

Puitmaja – keskkonnasõbralik alternatiiv?
Keskkonnateadlikkus on viimastel aastatel pidevalt tõusnud. Inimesed on mõistnud, et nad ise oma tarbimisvalikutega mõjutavad otseselt planeeti, oma elukeskkonda. Kliima, toksiinid, põud, plastikjäätmed, loomade masskasvatus, õiglane kaubandus, tervislik toitumine, liikide väljasuremine, vihmametsade raided ja põletamine ning paljud muud sarnased teemad ei puuduta enam ainult väikest kirglikest loodusekaitsjatest vähemust, vaid on nüüd kogu ühiskonna aktuaalses huviorbiidis. Selle taustal arutleme, kas puitmaja võiks olla ökoloogiliselt jätkusuutlikum alternatiiv tavapäraselt ehitatud majale, oleks see üldse ehitusettevõtete jaoks mõeldav. .

Kuidas valida sobilikku kuuri?

Kuidas valida aiakuuri
Tänapäeval on peaaegu igas aias kas aiamaja või kuur.  Aed vajab pidevat hoolitsust ning selleks läheb vaja erinevaid vahendeid ja tööriistu. Puhastusvahendid, muruniiduk, hooldusvahendid lillede ja köögiviljaaia jaoks, aiamööbel, meelelahutus ja mängud: aias läheb pidevalt tarvis palju asju ja on mugav, kui kõik vajalik oleks kohe sealsamas käeulatuses. Tänu kuurile on rohkem vaba ruumi teistes hoiustamiseks mõeldud kohtades nagu garaaž, kelder, pööning, mida saate seeläbi otstarbekamalt kasutada. Kui soovite oma aeda uut kuuri, siis .

Lõbusad suvepeod aiamajas

Lõbusad suvepeod aiamajas
Kätte on jõudmas suvi, päevad on järjest soojemad ja päikselisemad ning tundub, et ka  viirus hakkab tasapisi taanduma. Algamas on taas suvepidude hooaeg! Aiapeod pakuvad võrreldes siseruumides koosviibimistega palju lisaboonuseid. Esiteks on aias palju rohkem ruumi, üldine atmosfäär on meeleolukam ning pole vaja muret tunda võimalike pisiäparduste pärast. Kui veiniklaas läheb ümber väljas muru peal, on see parem variant, kui see juhtuks elutoa valgel diivanil. Teie saate peo korraldajana toimuvast rohkem rõõmu tunda ja .

Aiamaja kui kodukontor

Aiamaja kui kodukontor
Kodus töötamine – näiteks kodukontoriks kohandatud aiamajas – on teatud elukutsete puhul olnud alati tehtav, kuid alates koroonakriisi algusest on see väga paljudele ainuke võimalus oma ettevõtlust jätkata. Need, kes ei uskunud, et infotehnoloogia võiks nii kaugele areneda, said ninanipsu – tänu telefoni- ja internetiühendusele on nüüd võimalik teha tööd mis iganes asukohas. Firmade juhid avastavad, et tänu tühjadele kontoritele on kulutused väiksemad. Kulusid ja eelkõige närve säästavad ka töötajad, kes selle asemel, et .

Puitmaja ost kui investeering

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks
Majasid ostetakse erinevatel põhjustel: peamiselt isiklikuks otstarbeks (kodu, suvila, külalistemaja), või siis äripinnaks, nagu näiteks kontoriruum, näitusesaal või väljaüüritav puhkemaja.  Kas puumaja ostmine võiks olla ka hea investeering? Siinkohal käsitleme seda küsimust üksikasjalikumalt. Kinnisvara on turvaline investeering Raha peaks tootma tulu või vähemalt korralikke intresse. Tänapäeval ei olegi seda nii lihtne saavutada. Arvestades rahvusvahelist olukorda, koroonakriisi halvavat mõju majandusele ja keskpankade madalate või lausa negatiivsete intressimäärade poliitikat, ei ole kindla tootlusega investeeringut peaaegu võimalik .

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks
Sellest artiklist leiate palju kasulikku informatsiooni, kui soovite ehitada suvilat või külalistemaja minimaalse ajakuluga ja mõistliku eelarvega. Lisaks veel mõned kenad kliendifotod meie viimastest projektidest. Meie puitmajade valik on väga suur — alates 25m2 suurustest 1 magamistoaga majadest kuni suurte kahe või kolme magamistoaga majadeni, mille pindala lausa 100m2. Samas on alati võimalik standardmudeleid vastavalt Teie soovidele kohandada ja oleme ka valmis tootma ja tarnima eritellimusel maju kliendi plaanide järgi. Meie standardsed puitmajade komplektid .