Meist

Aiamaja24 on peamiselt Eesti klientidele suunatud aiamaju ja kümblustünne müüv e-pood, mis kuulub OÜ-le Hansa24 Group. Hansa24 Group on Eesti kapitalil põhinev aiamaju disainiv, väljatöötav ja eksportiv ettevõte. Müüme ja ekspordime erinevas suuruses aiamaju, kuure, saunamaju, puidust garaaže ja muid väiksemaid puidust ehitisi. Meie peamised sihtturud on Saksamaa, Austria, Šveits, Suurbritannia, Soome, Rootsi, Iirimaa ja Sloveenia.

Moodne disain

Oma toodete disainimisel seame peamiseks eesmärgiks alati 5 põhilist omadust: moodne disain, lihtsus, parim kvaliteet, soodne hind ja praktilisus.

Meie tootevalikust leiate puidust aiamaju, suvemaju, saunasid, aiakuure ja teisi aiahooneid, alustades tillukestest tööriistakuuridest kuni suurte 40 m² suuruste suvilateni välja. Meie toodete seast leiab igaüks midagi endale sobivat. Meil on pakkuda nii klassikalisi ja standardseid aiamaju, kui ka nõudlikuma publiku maitsele vastavaid ülimalt kaasaegseid ja stiilseid suvemaju. Igal aastal laiendame oma tootevalikut vähemalt 10 uue mudeliga.

Kõrge kvaliteet

Kõik meie majad on toodetud põhjamaisest kuuse- ja männipuidust. Meie valikus leiduvate aiamaiade seinapaksused on järgnevad: 28mm, 40mm, 44mm, 50mm ja 70mm. Kõik aiamajad on toodetud kasutades kaasaegsemaid puidu töötlemise tehnoloogiaid ja toetudes rohkem kui 15-aastasele kogemusele. Tänu sellele pakume väga kõrget kvaliteeti ja anname kõigile oma majadele 5-aastase garantii.

Aiamaja24 – modernsed aiamajad kaasaegsele inimesele!