ALE

Aiamaja kuuriga Super Tom 15m² / 44mm / 5 x 3 m

LHV kuumakse alates
Hind: 4 880.00
sisaldab km 22%

Super Tom’i aiamaja on ideaalne valik neile, kes hindavad mugavust ja funktsionaalsust. See aiamaja ühendab endas 10m² eluruumi ja peaaegu 5m² hoiuruumi, pakkudes mitmekülgset kasutusvõimalust.

Maja standardvarustus hõlmab 44mm paksuseid seinaprusse, kahekordse klaaspaketiga uksi ja aknaid, millel on karastatud turvaklaas ning Euroopas toodetud kvaliteetne pöörd-kald avamissüsteem. Alusprussid on impregneeritud, tagades vastupidavuse niiskusele. Lisaks kuuluvad standardvarustusse ka tugevdavad metallvardad seintes ja kõik metallkinnitused. Kõik puitelemendid on valmistatud kõrgetasemelisest põhjamaisest kuusest.

Maja soojustõhusust on võimalik märkimisväärselt suurendada, valides meie soodsate hindadega põranda ja katuse soojustuspaketid ning kvaliteetse katusematerjali.

Paigaldusprotsess on kiire ja mugav – meie kogenud paigaldusmeistrid panevad maja kokku vaid ühe päevaga. Omajõuline paigaldamine võib võtta aega 2-4 päeva, sõltuvalt oskustasemest ja kogemusest. Super Tom’i aiamaja on praktiline ja stiilne lahendus, mis lisab teie aiale väärtust ja hubasust.

Tarneaeg: 1 - 3 nädalat

Kirjeldus

Välismõõt: 5 x 3 m
Seina kõrgus: 2,14 m
Harja kõrgus: 2,43 m
Seina paksus: 44 mm
Sisemine pindala: 15 m² (ruum A 10 m², ruum B 5 m²)
Katus: ca 20 m², 18 mm
Põrand: 18 mm
Uksed:  Topeltuks 1465 x 1975, karastatud topeltpakett, uks 880 x 1975
Aknad: 1 x aken (avanev) 1546 x 1180, karastatud topeltpakett
Materjal: Põhjamaine kuusk, immutamata
Lisainfo: Immutatud vundamendiprussid, tormiliistud, montaaživahendid, klaasitud aknad ja uksed, silinderlukk, tootejuhend, garantii 5 aastat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.