2019 aasta esimene heategu

Juulikuus potsatas meie postkasti järgmine abipalve:
“Pöördun Teie firma poole järgmise abipalvega. Nimelt juhtus minu onu perekonnaga traagiline õnnetus 18.06.2019. Nende maja, mida nad olid hoolega ehitanud, hävis tulekahjus täielikult. Tänaseks ollakse niikaugel, et krundilt on põlengu jäägid ära koristatud ja ollakse valmis uut maja ehitama. Probleem seisneb aga selles, et neile valla poolt antud korter on hetkel elamiskõlbmatu ning perel pole püsivat eluaset. Antud hetkel elab onu oma naisega neile kuuluval krundil telgis, kuid turvalisuse huvides võiks ikka midagi kindlamat olla. Seega meie küsimus Teile on, et kas Teie firma oleks nõus sponsoreerima onu peret kasvõi kõige väiksema ja kõige odavama aiamajaga?

PS! Lisan antud sündmusega seotud intervjuu onuga. https://tv.postimees.ee/6713412/reporter-tulekahjus-kodu-ja-koera-kaotanud-pere-puuab-hakkama-saada?fbclid=IwAR3uGScTbhTQBkd6P_AfnKLLpZ7EYRL9kT6WTflItl1bbPy3rMLa_DbkBjE

Palve saatis meile Jüri Marinko. Kuna meie heategude saldo 2019 aastal oli alles nullis, siis otsustasime heita pilgu oma “majade lattu” ja vaadata, kas ehk leidub midagi sobivad. Ja leidsimegi maja, mis peaks sobima. Saatsime oma mõtted Jürile ja edasi läks kõik juba lepase reega.

Tänaseks on pererahvas maja juba ilusti püsti pannud ja saatnud meile ka sellest pildi. Veidi veel värvida ja sisustada ning ongi pererahval enne sügise tulekut ajutine katus peakohal. Meil on heameel, et saime aidata ja loodame, et pererahvas saab kiirelt traagilise õnnetuse selja taha jätta ja endise elu juurde võimalikult ruttu tagasi. Edu neile!

Pilt koos Jüri tänusõnadega:
“Tervist! Sooviksime südamest pererahva poolt tänu avaldada, et võimaldasite neile aiamaja anda. Maja on nüüd ilusti püsti ja pererahvas väga rahul. Suurimad tänud veelkord! Parimate soovidega, Jüri koos perega”


Lisa kommentaar