Suvila „Holiday A“ Airbnb külalistemajana Saksamaal

Suvila „Holiday A“  Airbnb külalistemajana Saksamaal,  Perf

Mõnda aega tagasi panime püsti Saksamaal, Breidensteini linnas Perfstausee järve ääres kahe magamistoaga suvilamudeli „Holiday A“. Originaalmudelile tegime kliendi soovil paar väikest muudatust. Meie montaažimeeskond ehitas selle 60-ruutmeetrise puitmaja kliendi poolt juba ettevalmistatud vundamendile. Peale hoone valmimist teostati kõik muud tööd (värvimine, veevarustuse ja elektriühenduse paigaldus, möbleerimine ja sisekujundus) kohaliku ettevõtte poolt.

Suvila „Holiday A“  Airbnb külalistemajana Saksamaal

Nüüd on kõigil võimalik seda maja Airbnb kaudu rentida. Suvilas on kaks valgusküllast magamistuba, duširuum, avar elu- ja söögituba, köök ning 3×6m suurune veranda grillimiseks, einestamiseks ja lõõgastumiseks.

Holiday A on üks meie populaarsemaid mudeleid klientide seas, kes otsivad endale tõeliselt kvaliteetset suvilat. Maja standardvarustus on esmaklassiline: 92mm paksused seinad, eriti tugevad 28mm paksused põranda- ja terrassilauad, turvaklaasiga topeltpakett uksed ja aknad (Saksamaal toodetud kald-pöörd avamissüsteemiga) ning turvalised lukukomplektid. Maksimaalse stabiilsuse tagavad tugevdavad metallvardad seintes. Kõik puidust komponendid on valmistatud kvaliteetsest kuusepuidust.

Meie montaažimeeskond paneb selle mudeli kokku 4-5 päevaga.

„Holiday A“  Airbnb külalistemajana Saksamaal,  Perfstause

Muide, külalistemaja saab näha ja rentida järgneva lingi kaudu: https://www.airbnb.de/rooms/44644306?source_impression_id=p3_1602574811_RFnFiI7mOyV%2FPsfI

Nagu näete, andsid kõik esimesed 28 külastajat maksimaalse punktisumma ja kiitva arvustuse. See on järjekordne kinnitus meie puitmajade suurepärase kvaliteedi kohta.

Lisa kommentaar