Välisaun “Simply Sauna 2” 70 mm/ 2 x 2 m

LHV kuumakse alates
Hind: 5 140.00
sisaldab km 20%

Mudelit Saun 2 kujundades tahtsime ruumi võimalikult tõhusalt ära kasutada, seejuures mugavuse osas mingeid järeleandmisi tegemata! Saun on kompaktne, kuid seal piisavalt ruumi kuni neljale täiskasvanule.  Vastavate oskuste/puutöö kogemusega inimene paneb maja kokku 2-3 päevaga,  kuid kui teil on saunamõnude nautimisega kiire, siis meie montaažimeeskonnal kulub selleks kõigest 1 päev. Tänu soojustatud laele ja 70mm paksustele seinalaudadele on hoone kiiresti köetav, väga soojapidav ja kulutõhus. Komplekt sisaldab kõiki maja komponente, samuti saunapinke, 8mm paksuse toonitud ja karastatud turvaklaasiga saunaust, peatugesid, põrandaresti ja saunakerise kaitset. Juhul kui kliendi aeda peaks paremini sobima, siis saab standardkomplekti  paigaldada ka peegelpildis, nii et aken asub hoopis vastasseinas. Saunakeris ei ole hinna sees (täpsem info allpool).

Tarneaeg: 3 - 6 nädalat
Tootekood: G0363 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Välismõõt: 2,30 x 2,30 m
Seina kõrgus: 2,40 m
Harja kõrgus: 2,80 m
Seina paksus: 70 mm
Sisemine pindala: 3,9 m²
Katus: Ca 7 m², 18 mm
Põrand: 28 mm
Uksed:  1x topeltuks 0,7 x 1,94 m, heleda pronksi tooniga
Aknad: 1  x aken 1,12 x 0,77 m, 3 mm turvaklaasist
Materjal: Põhjamaine kuusk, immutamata
Lisainfo: Immutatud vundamendiprussid, tormiliistud, montaaživahendid, klaasitud aknad ja uksed, silinderlukk, tootejuhend, garantii 5 aastat.
Kõikide aiasaunade komplekti kuulub lisavarustus: leiliruum, saunalavad, soojustatud laekilbid, 8 mm klaasist saunauks, peatoed, kerisekaitse ja puidust põrandarestid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…