ALE

Välisaun “Simply Sauna 3” 70 mm/ 2 x 2 m

LHV kuumakse alates
Hind: 4 600.00
sisaldab km 22%

See kompaktne saun mahub ära vaid 2 x 2m suurusele maatükile, kuid seal saab korraga saunamõnusid nautida kuni 4 täiskasvanut. Mudel Saun 3 ei võta aias palju ruumi, aga on ääretult mõnus lõõgastumiseks peale sporti või nädalavahetustel. Sauna kokkupanek võtab vastavate kogemuste ja oskustega inimesel aega 2-3 päeva. Alati on võimalik sauna ostuga koos tellida meilt ka paigaldusteenuse ja lasta hoone 1 päeva jooksul valmis ehitada. Et saun oleks võimalikult kiiresti köetav, hoiaks soojust ning ei tarbiks palju energiat on tal soojustatud lagi ja tugevad 70mm paksused seinalauad.  Standardkomplekt sisaldab kõiki maja komponente, samuti saunapinke, 8mm paksuse toonitud ja karastatud turvaklaasiga saunaust, peatugesid, põrandaresti ja saunakerise kaitset. Saunakeris ei ole hinna sees (täpsem info allpool).

Tarneaeg: 3 - 6 nädalat
Tootekood: G0364 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Välismõõt: 2,30 x 2,30 m
Seina kõrgus: 2,40 m
Harja kõrgus: 2,80 m
Seina paksus: 70 mm
Sisemine pindala: 3,9 m²
Katus: Ca 7 m², 18 mm
Põrand: 28 mm
Uksed:  1x topeltuks 0,7 x 1,94 m, heleda pronksi tooniga
Aknad: 1  x aken 1,12 x 0,77 m, 3 mm turvaklaasist
Materjal: Põhjamaine kuusk, immutamata
Lisainfo: Immutatud vundamendiprussid, tormiliistud, montaaživahendid, klaasitud aknad ja uksed, silinderlukk, tootejuhend, garantii 5 aastat.
Kõikide aiasaunade komplekti kuulub lisavarustus: leiliruum, saunalavad, soojustatud laekilbid, 8 mm klaasist saunauks, peatoed, kerisekaitse ja puidust põrandarestid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…