• Aiamaja24 logo
 • 5 ideed, kuidas kasutada puidust aiamaja

  5 ideed, kuidas kasutada puidust aiamaja

  Iga aia jaoks on olemas sobiv aiamaja. See pole lihtsalt tühipaljas sõnakõlks, sest tänapäeval toodetakse mustmiljon erineva funktsiooni ja välimusega aiamaja. Alates klassikalistest kuuridest, suvilatest, kontoritest kuni tagaaias asuvate hubaste lehtlate ja puhkemajadeni ¾  puidust aiamajasid on tänapäeval saadaval igasugusel kujul ja kõikvõimalikes värvitoonides. Siinkohal pakume teile välja 5 ideed, kuidas võiksite oma aiamaja kasutada.

  Tööriistakuur – praktiline panipaik, mis võtab vähe ruumi

  Vana hea tööriistakuur on endiselt au sees. Ta ei võta palju ruumi, kuid tänu suurtele seinapindadele on väga praktiline. Kuna tavaliselt on kuurid akendeta, siis saab seintele paigutada hulgaliselt riiuleid. Kahepoolsetest ustest mahub sisse ka kobakas mööbel. Eriti sageli ehitatakse selliseid kuure väikestesse aedadesse. Väike puidust kuur on soodsa hinnaga, kiirelt kokkupandav ja ülimalt  praktiline – vajalik abihoone igasse aeda.

  Lehtla – aia süda

  Osa inimesi eelistavad eelkõige praktilisi lahendusi, kuid teistele on oluline hubasus ja kodune tunne. Aiamaja võib olla palju enamat kui lihtsalt üks kasulik ruum, kus hoiustada hetkel mittevajaminevat kraami. Väike kööginurk kohvimasinaga ja laua peal maitsev koogitükk teeb isegi halva ilma korral aiamaja õdusaks. Teil on oma aiamaa kujundamiseks täiesti vabad käed. Olgu see stiilne aiapaviljon, grillmaja või lihtsalt väike hubane puitmaja puhkehetkede nautimiseks  meie e-poest leiate oma aeda parima lahenduse.

  5 ideed, kuidas kasutada puidust aiamaja

  Aiakontor – inspiratsioon ja produktiivsus käsikäes

  Paljude jaoks on aed koht, kus puhata ja lõõgastuda, kuid seal on võimalik olla ka produktiivne ja töökas. Kontoril koduaias on mitmeid eeliseid: lühikesed vahemaad, inspireerivad vaated, töö- ja eraelu on võimalik hõlpsalt ühildada. Selleks, et saaksite aastaringselt keskendunult ja tulemusrikkalt töötada, peavad majal olema suured aknapinnad ja korralik soojustus. Professionaalne tööpind kodu vahetus läheduses toob teie ellu uut paindlikkust ja vabadust.

  Saun  –  spaa mõnud koduaias

  Peale pingutavat tööpäeva on aeg lõõgastuda. Puhkus keset loodust on parim viis akude laadimiseks. Mis võiks sinna lisaks veel parem olla kui mõnus kuum saun. Luksuslik saun õdusas puidust aiamajas on paljude jaoks nädalavahetuse oodatuim hetk. Eriti meeldiv on keset lumist talve kuumale saunalavale külma käest pakku pageda. Traditsionaalne maalähedane puitsaun või kaasaegne panoraam vaatega saun – nagu kõigi teistegi puitmajade puhul, on ka saunamudelite valik väga rikkalik. Peate ainult otsustama, milline saun teile kõige rohkem meeldib.

  5 ideed, kuidas kasutada puidust aiamaja

  Suvila – avaras puidust aiamajas tunneb ennast hästi kogu pere

  Suvila on veel mugavam ja avaram. Meie kõige suuremad puitmajad on mõeldud kogu perele sündmusterohkete puhkuste nautimiseks. Kahel korrusel on rikkalikult ruumi ja privaatsust nii vanematele ja lastele. Olgu see siis terve nädal või lihtsalt nädalavahetus – puhkus keset loodust tugevdab pere kokkukuuluvustunnet ja on ideaalseks tasakaaluks argielu saginale.

  Aiamajade valik on niivõrd mitmekesine, et igaüks leiab endale sobiva. Külastage meie e-poodi ja laske ennast inspireerida!

  Scroll Top