Kahe magamistoaga puidust külalistemaja

Tootsime ja paigaldasime eritellimusel 12 x 6 m puitmaja meie Soome kliendile. Korraliku ja loodis betoonplaadi valmistas kohalik ehitusfirma ühe päevaga, seejärel kulus viis päeva vundamendi kivistumiseks ning siis paigaldasime maja kolme päevaga. Enne maja kasutuselevõttu on veel vajalik paigaldada elekter ja katta maja puidukaitselasuuriga.

Seda 70mm seinapaksusega puitmaja hakatakse kasutama külalistemajana kliendi järveäärses suvekodus. Maja sisepindala on kokku 37m2, mis koosneb kahest 11m2 magamistoast ning 15m2 elu-ja söögitoast. Eritist märkimist väärib ligi 2m laiune “miljoni dollari järvevaatega” veranda terve kahe maja külje ulatuses.

Maja komplekt vastab “Hansa24” 70mm majade standarditele, mis tähendab, et maja komplekti kuuluvad kahe punni ja soonega 70mm seinaprussid, 94mm paksused immutatud laagid, 28mm põrandalauad, 18mm katuselauad, kõik muud põhjamaisest kuusest valmistatud puitdetailid, tugevdavad metallist vardad maja seinadesse sisestamiseks, metallist tormivardad maja nurkades, topeltklaasitud uksed ja aknad, kõik metallist kinnitused ja katusepapp.

Lisa kommentaar