Kuuriga aiamaja Super Lucas E paigaldus

Ühe meie armastatuima aiamaja ja kuuri kombinatsiooni (9m2 tuba, 9m2 terrass ning 5,6m2 suurune kuur) paigaldus on jälle lõpule jõudnud, selleks kulus ehitajatel üks pikk päev.

 

Super Lucas E jõudis turule 2018. aasta varakevadel ning sai koheselt sooja vastuvõtu osaliseks nii Saksamaal, Ühendkuningriigis ning ka muudel turgudel. Tänu kolmele suurepärasele funktsioonile ühe katuse all on võimalik tekitada õue nurk söögivalmistamiseks ja söömiseks, varikatus mullivannile või lihtsalt nurgake lõõgastumiseks. 9m2 suurust tuba saab kasutada näiteks töötamiseks, õppimiseks või hoopiski aiabaari sisseseadmiseks ning kuur pakub Teile võimaluse ladustada aiatööriistad või mööbli, mis parasjagu kasutust ei leia.

Super Lucase püstitamiseks on vajalik 8 x 3m suurune ala aias ning maja püstitamiseks kulub kahel inimesel, kes seda varem teinud ei ole,  orienteeruvalt 3-4 päeva.

Lähitulevikus saab Super Lucas E olema üks meie laomajadest, mis tähendab tarneaja lühenemist maksimaalselt 3-4 nädalale.

Maja standardpakk sisaldab 44mm topeltsoonega põhjamaisest kuusepuust seinalaudasid ning teisi puitdetaile, 18mm põranda- ja katuselaudu, 28mm immutatud terrassilaudu. Samuti sisalduvad standardpakis topeltklaasitud aknad ja lükanduksed, täispuidust kuuriuks, immutatud vundamendilaagid ning ka kõik vajalikud kinnitusvahendid, tormiliistud ning esmane katusekate.

Lisa kommentaar