• Aiamaja24 logo
 • Neli uut multifunktsionaalset aiamaja

  Tähelepanu, valmis olla, AEDA!
  Me tõime turule neli uut aiamaja, mis koosnevad ainult headest asjadest: ruumikas suvetuba, avar terrass ja kuur. Super Eva ja Super Jacobi juures lõõgastava suvetoa suuruseks 12m2, Super Lucas ja Super Nora on 1m võrra kitsamad ning pakuvad Teile 9m2 suurust tuba. Veranda on kõigil majadel 3 x 3m suurune ning kuur 2 x 3m.

  Tootelehed: Super Jacob E | Super Lucas E | Super Eva E |  Super Nora E

     

     

  Need neli maja on suurepärased täiendused väikestesse või keskmise suurusega aedadesse, kus ei ole kolme eraldi hoone jaoks ruumi. Super Lucase ja Super Nora “jalajälg” on kõigest 24m2 ning Jacob ja Eva võtavad ruumi 27m2 jagu.
  Super Lucas ja Super Jacob on mõlemad alla 2,5m kõrged. See tähendab, et neid püstitada naaberkrundi piirile üldjuhul ilma ehitusloata, see aitab Teil oma krunti maksimaalselt ära kasutada. Siiski soovitame ehitusloa mittevajalikkuses veenduda ka KOV juures, kuna tingimused võivad paiguti erineda.

  Kõik neli maja koosnevad 44mm paksustest seinalaudadest koos tormiliistudega, topeltklaasitud akendest ja ustest, eel-immutatud 28mm terrassilaudadest ja paljust muust. Kõik majad on valmistatud aeglaselt kasvanud põhjamaisest kuusepuust.

  Scroll Top