Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Sellest artiklist leiate palju kasulikku informatsiooni, kui soovite ehitada suvilat või külalistemaja minimaalse ajakuluga ja mõistliku eelarvega. Lisaks veel mõned kenad kliendifotod meie viimastest projektidest.

Meie puitmajade valik on väga suur — alates 25m2 suurustest 1 magamistoaga majadest kuni suurte kahe või kolme magamistoaga majadeni, mille pindala lausa 100m2. Samas on alati võimalik standardmudeleid vastavalt Teie soovidele kohandada ja oleme ka valmis tootma ja tarnima eritellimusel maju kliendi plaanide järgi.

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie standardsed puitmajade komplektid sisaldavad järgmisi komponente:

 • Seinalauad toodetakse kvaliteetsest põhjamaisest kuusest. Majade seinapaksus on enamjaolt 70mm, kuid suurema stabiilsuse ja parema soojusisolatsiooni huvides on võimalik tellida ka 92mm paksuseid seinalaudu, väiksematel aiamajadel on seinte paksus 58mm.
 • Topeltklaasitud uksed ja aknad, seejuures kasutame karastatud turvaklaasi. Kõigil avatavatel akendel on kvaliteetsed Saksamaal toodetud pöörd-kald avamissüsteemid. Meie standardmudelitel on tugevad ühe lukuga uksed, kuid soovi korral saame turvalisuse suurendamiseks paigaldada ka kolmekordseid lukke.
 • 18mm paksused katuselauad ja 28mm paksused põrandalauad (punn-soon ühendustega).
 • Sarikad, prussid ja muu katusekonstruktsioon on valmistatud 70×140mm paksusest puidust, mis suudab kanda kuni 200 kg koormust ruutmeetri kohta.
 • 94mm paksused immutatud vundamenditalad
 • Tugevdavad metallvardad seintes. Tänu tehase poolt eelpuuritud aukudele on neid lihtne paigaldada.
 • Metallist tormivardad, mis on paigutatud kõikide seinte nurkadesse ja kinnitatud mutritega, et tagada maksimaalne tugevus ja stabiilsus.
 • Kruvid, naelad ja muud metallist kinnitusdetailid

Need ülaltoodud komponendid on kõik, mida vajate oma suvila ehitamiseks. Igas meie komplektis on kõik vajalik olemas. Enne ehitustöödega alustamist peab korrektselt tehtud vundament valmis olema. Elektrikaablid ning vee- ja äravoolutorud tuleks planeerida enne maja ehitamist, veel parem kui nad oleksid juba eelnevalt paigaldatud.

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Kõige levinum vundament suvilatele on postvundament, see tähendab, et maja ehitatakse betoonsammastele. Võrreldes plaatvundamendiga on postvundamenti mitu korda odavam, kiirem ja lihtsam ehitada. Kuna betooni kulub palju vähem, siis on ta ka keskkonnasõbralikum. Postvundament on ainus vundamendi tüüp, mida saab ehitada kivisele ja ebaühtlasele pinnale ning sobib seetõttu ka saartele ja rannikualadele.

Vundamendi ehitamiseks ja igasugusteks sanitaartöödeks soovitame appi võtta oma ala tundva meistri. Sobiva vundamendi ehitamine sõltub maapinnast ja muudest tingimustest ning seetõttu tuleb kõigepealt ehitusplats üle vaadata, et planeerida parim lahendus töö teostamiseks ja arvutada vajaminevate materjalide kogus. Elektritöid peaks tegema professionaalne elektrik.

Paljud meie kliendid kasutavad ka maja kokkupanekul kohalikke töömehi või ehitusettevõtteid. Kõik puumajade komplektid on varustatud üksikasjalike plaanide ja juhistega, mis teevad paigaldamise üsna lihtsaks ja kiireks protsessiks. Samuti on võimalik tellida meilt professionaalse montaažimeeskonna.

Lisaks majakomplektidele on meie kaubavalikus väga soodsate hindadega järgnevad lisatooted:

 • Põranda ja katuse soojustuspaketid. Meie taskukohaseid põranda ja katuse soojustuspakette on lihtne paigaldada ja nad parandavad oluliselt ruumi soojusisolatsiooni. 70mm seinapaksusega puumaja, millel on soojustatud katus ja põrand ning väike elektriline küttesüsteem, sobib kasutamiseks kuni umbes 0c välistemperatuurini.
 • Saksamaal toodetud värvid ja puidukonservandid majade seest- ja väljastpoolt töötlemiseks. Oluline on töödelda kõiki sise- ja välispindu niipea kui võimalik pärast puitmaja ehitamist. See kaitseb puitu niiskuse, päikese- ja muude ilmastikukahjustuste eest.
 • Soomes valmistatud mustad, hallid, pruunid, punased ja rohelised bituumensindlid viilkatustele ja musta värvi katusepapp lamekatustele. Selliseid isekleepuvaid katusematerjale on lihtne paigaldada ja neil on 10-aastane tehasegarantii.
 • Erinevad lahendused seinte soojustamiseks. Vastavalt kliendi soovile on võimalik seinu soojustada nii seest- kui väljastpoolt. Selleks kasutame püstiseid talasid ja 28mm paksuseid puitpaneele. Iga projekti jaoks leiame spetsiaalse lahenduse, sõltuvalt isolatsiooniks kasutatavast materjalist ning muudest tingimustest ja nõuetest.

Lõpetuseks mõned toredad pildid meie viimastest töödest ja lõpetatud projektidest.

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Meie puitmajakomplektid suvila ehituseks

Lisa kommentaar